טוב ויפה קרן שביט

מותג עיצוב ישראלי מקורי של well being וחיים טובים. אוסף עבורך את כל מה שטוב ויפה לבית, לארון הבגדים, לחדר הרחצה, לחופשה ולחיים בכלל. פריטים שמעלים חיוך ומשפרים מצב רוח, לך, לבתך ולביתך.

הי, אני קרן שביט, מעצבת, חולמת, יזמית תזזיתית שמכורה לחוויות ומגשימה סידרתית. לפני 14 שנים הקמתי את המותג ״טוב ויפה״ עם השנים אספתי סביבי בקפידה יתרה שבט של נשים מוכשרות, שיחד איתי חולמות ומנגישות את אומנות החיים הטובים לנשים נוספות..

הסטודיו שלנו בעמק יזרעאל ממוקם במחסן התבואות הישן בקיבוץ גבת, שם אנחנו יוצרות ומפתחות את שפת העיצוב היחודית שלנו, בהשראות מהטבע והתרבות הישראלית ובמיוחד מימי התום האופטימים של ילדותי בשנות השבעים.

אנחנו מעצבות מוצרים שימושיים ונוחים בתחומי הטקסטיל, האופנה והבית. מוצרים שמשפרים את איכות החיים. הגזרות שלנו אוהבות את גוף האשה ומחמיאות בכל מידה. בגדים נוחים, תמיד עם כיסים, שמשחררים את הגוף הנשי ומאפשרים ביטוי אישי למגוון רחב של נשים.

אנחנו יוצרות את הבדים היחודיים שלנו בעצמנו, בדי כותנה דקים רכים וצבעוניים שמותאמים לאקלים הים תיכוני עם הדפסים מקוריים ועושר של צבעים ומירקמים. אוהבות שילובים אמיצים, לצד גזרות קלאסיות שמעריכות בשלות נשית.

אנחנו שואבות את החוכמה הישנה מהוינטג׳ ומשקפות את ההשראות במוצרים חדשניים המותאמים לקצב החיים העכשוי. מייצרות קולקציות קטנות, שמתחלפות לעיתים קרובות ומוסיפות תיבלון מרענן ומרגש למלתחה.

״טוב ויפה״ הוא האג׳נדה שלנו, אנחנו מחפשות יופי ומשמעות בכל תחומי החיים ונותנות להם מקום מכבד בחיי היום יום שלנו.
מאמינות שהחיים יכולים להיות הרבה יותר טובים, עם תשומת לב לפרטים הקטנים.

מזמינה אתכן לעלות על הגלגל הענק בלונה פארק של החיים הטובים, לטעום טעמים מודגשים, לצאת להרפתקאות מרגשות, לחוות חוויות חדשות ולממש נשיות משוחררת חבויה, שמבקשת להתעורר.

ואם כבר הגעת ללונה פארק, לא תעלי על הגלגל הענק? מקסימום עשית סיבוב וירדת. אם לא תנסי, איך תתרגשי?